Konum

27 Lyndworth Road Birmingham, West Midlands, B302UG United Kingdom,

Telefon

00447555513105

Takip et:

IHRTURKEY OLARAK BİZ KİMİZ?

IHR TURKEY (International Human Resources) Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, 2004 yılından itibaren uzman kadrosuyla; katılımcılarına başta dil eğitimi olmak üzere sertifika-diploma programları, iş adamı ve yöneticilere yönelik kısa süreli yoğun dil eğitimi ve yurt dışı staj olanaklarıyla ilgili detaylı bilgi ve hizmetler sunmaktadır.

Ayrıca TOEFL, IELTS, GMAT, GRE gibi sınavlara başvurular ve hazırlık konusu da dahil, yurtdışı eğitimiyle alakalı her konuda uygun çözümler üretmektedir.

Birçok ülkede, özellikle Amerika Birleşik Devletler ’in de bir yandan çalışırken diğer yandan da dilinizi geliştirecek ve uluslararası bir kültürü yakından tanıma ve öğrenme fırsatı bulacaksınız. Bu paha biçilemez deneyim sizin hem profesyonel yaşamınızı ve bakış açınızı değiştirip, size yeni ufuklar açacak, hem de özgeçmişinizde önemli bir etken olarak yer alacaktır.

Çalışma programlarımızda; seçkin personelimiz ve etkili iletişim kanallarımız aracılığıyla, firmaları kaliteli ve donanımlı çalışanlarla buluşturuyoruz. Bunun en güzel örneğini Şubat 2006’dan bu yana gerçekleştirdiğimiz ve “Recruitment Trip” adını verdiğimiz profesyonel iş fuarlarıyla kanıtlamaktayız.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan uluslararası işletmelerde ve okullarda yüksek eğitim görmüş olan ve uluslararası profesyonel deneyimleri olan program danışmanlarımız gereksinimlerinizi karşılayabilecek, sorunlarınıza çözüm yolları üretebilecek her türlü donanıma sahiplerdir.

YAZ OKULU İÇİN NEDEN IHR TURKEY

9 yıldır edindiğimiz tecrübeyle yurtdışında birçok okulla anlaşmamız bulunmakta, bu sebeple size uygun olabilecek pek çok alternatif sunarak doğru seçim yapmanıza yardımcı olmaktayız. Ve uzman danışman arkadaşlarımız tarafından bütün işlemeleriniz itinayla yapılmakta ve en önemlisi; yurtdışında bulunduğunuz sürece danışmanlarımız tüm konuda size danışmanlık yapmaktadır.

Danışmanlık felsefemiz; yurtdışı eğitim alma sürecinde, sadece buradaki işlemleriniz bitine kadar değil, siz mutlu ve huzurlu bir şekilde Türkiye’ye dönene kadar devam etmesidir. Daha fazlası için bize ulaşın.

ÖĞRENCİLERİMİZ NELER SÖYLÜYOR

Katıldığım staj programlarından dolayı sevinçli ve mutluyum.

Mert Düşkün Öğrenci

Camp USA ile birlikte bir çok yeri görme ve orada çalışma imkanım oldu. Teşekkürler IHRTURKEY ailesi.

Bade Durdu Öğrenci

İngiltere'ye dil eğitimi için gittim. Ve bir çok yeri gezerken aynı zamanda eğitim aldım. Ihrturkey olmasaydı bunları yapamazdım.

Tarık Yılmaz Öğrenci

Yurt dışında eğitim alabilmek için başvurduğum vize Ihrturkey yardımı ile başarılı oldu. Teşekkür ederim Ihr ailesi.

Deniz Süzgün Öğrenci